Sienkiewicza 37 - 83-050 Łapino, Pomorskie mateusz_sychta@o2.pl +48 602 215 255

Auto-Bzyk opinie klientów

Oczywiście kojarzę firmę Auto-Bzyk, opinie są mi znane i to akurat był jeden z czynników, którymi się sugerowałem podczas wyboru firmy sprowadzającej samochody z Niemiec. Na pewno warto zwrócić uwagę na sprawność z jaką odbyliśmy naszą współpracę – czasami samochodu szuka się miesiącami, a mi wystarczyło kilka ofert w przeciągu ledwie kilku dni i podjąłem decyzję. Jestem zadowolony z tego, że dostałem pojazd jaki chciałem – niedostępny dla mnie w Polsce.

 

A. Gregorczyk, Wejherowo

Co mogę powiedzieć o tej firmie? Auto Bzyk ma opinie specjalistów. Ja przynajmniej tak uważam, za swój samochód zapłaciłem rozsądną cenę i wszystko okazało się być zgodne z podanymi wytycznymi. Dlatego mam powody do zadowolenia, a kolejną istotną kwestią jest fakt, że otrzymałem propozycje aut niemalże natychmiastowo. Nie lubię przebierać w ofertach samodzielnie, a każda wskazówka względem samochodu jest dla mnie cenna – zostawiłem to na głowę tej firmy i poskutkowało.

D. Kolejorz, Główczyce

Niedawno wpadł w moje ręce mój samochód i puki co jestem zadowolony. Nie mogłem odstąpić od modelu, który mi się bardzo podobał, a na Polskim rynku nie mogłem znaleźć. Cena w przypadku importu z Niemiec nie robiła mi różnicy, dlatego postanowiłem skorzystać z usług firmy Auto Bzyk. Na dzień dzisiejszy nie mogę narzekać i cieszę się z faktu, że samochód jest w stu procentach bezwypadkowy.

R. Adamczyk, Mława