Sienkiewicza 37 - 83-050 Łapino, Pomorskie mateusz_sychta@o2.pl +48 602 215 255

Auto Bzyk Łapino Opinie i Oferta

Auto Bzyk Łapinoopinie na temat naszej firmy są w większości korzystne. Wynika to z faktu, że firma jest przygotowana na współpracę z każdym klientem. Interesanci mają oczekiwania względem samochodu, dlatego trzeba się bardzo postarać, aby znaleźć odpowiedni pojazd wśród aktualnej oferty używanych aut. Opinie o samochodach z zachodu są jednoznaczne, a statystyki mówią same za siebie – klienci częściej szukają okazji w Niemczech. Można szukać miesiącami i mieć obawy, czy ogłoszenie tyczy się legalnego źródła. Samodzielne kupno auta w Niemczech wiązać się będzie z odpowiednią organizacją i znajomością przepisów – to pochłania czas. Czy lepiej wynająć doświadczoną firmę w imporcie niemieckich aut? Odpowiedź jest oczywista.

Jak działamy?

Staramy się maksymalnie uprościć współpracę z klientem. Na zlecenie klienta zajmujemy się wszystkim – rozpoczynając od wyszukania samochodu spełniającego warunki klienta. Potem finalizujemy transkację i przywozimy auto do kraju. Przygotowujemy także pełną dokumentację i przekazujemy klientom samochód gotowy do rejestracji.

Zawsze staramy się realizować zlecenia klientów z dużym zaangażowaniem, ponieważ opinie o firmie Auto Bzyk Łapino są dla nas niezwykle istotne.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!